Czym jeździ Joe Biden? Czy jego wybór to koniec amerykańskiej motoryzacji? 😮

21 lis 2020
99 447 wyświetleń

Sprawdź historię samochodu ► bit.ly/2ILrfyZ
Film się spodobał? ► Łapka w górę i subskrypcja!
Współpraca / Cooperation ► povagowani@gmail.com
Koszulki i inne oficjalne gadżety ► povagowani.pl/sklep
Wesprzyj moją pracę ► povagowani.pl/wsparcie
Playlista:
• Egozi - Fela
• The Originals - Freedom
• Anthony Vega - Heavy Duty
• Curtis Cole - Four AM
• Evgeny Bardyuzha - Land of the Giants
• Kick-lee - Senor
• Oton - Dewee
• I am Fowler - Money Goes
• Rex Banner - Be free
------------------------------
FB ▸ facebook.com/povagowani/
Instagram ▸ instagram.com/povagowani/
------------------------------
This video is fair use under copyright law because it is transformative in nature, uses no more of the original than necessary and has no negative effect on the market for the original work.
------------------------------
All music under Creative Commons - Attribution 3.0 Unported - CC BY 3.0
------------------------------
Lista wykorzystanych materiałów. Warto subskrybować i oglądać ich filmy!
The list of videos used in this film. Be sure to watch them and subscribe!
Vice President Joe Biden Gets Emotional by The Late Late Show with James Corden
plworld.info/show/aYmvqdfAZKa5ftI/wideo.html
Chevrolet Commercial Chevy Runs Depp My Dads by Davidson of Rome
plworld.info/show/iqluesfLf4ipatI/wideo.html
This is Wilmington by WITN Channel 22
plworld.info/show/fnlsmpm7mWjdecY/wideo.html
1958 Chrysler 300D by RK Motors
plworld.info/show/iqSQnb_Zj2rLatY/wideo.html
Just Cool Cars, A 1951 Studebaker by USA TODAY
plworld.info/show/hoKGrODIZ5HMaZc/wideo.html
Plymouth Cranbrook by GatewayClassicCars
plworld.info/show/YmB6qdTch5bMhZs/wideo.html
Chevrolet Bel Air by Custom Classics Auto Body & Restoration
plworld.info/show/aJZtZ5aff5PKg6Q/wideo.html
1959 Mercedes Benz 190SL by Driving.ca
plworld.info/show/p4lvpcm5pYDYrNo/wideo.html
Mercedes Benz 190SL by Autoblog
plworld.info/show/lJSNlcfZoKTSoLQ/wideo.html
Biden Car Crash Dispute by CBS News
plworld.info/show/XaCooMXIin66pqg/wideo.html
1967 Chevrolet Corvette Sting Ray by RK Motors
plworld.info/show/f3-Ga5q6o6KWh9I/wideo.html
Joe Biden And Jay Take A Ride Around A Beltway by CNBC Prime
plworld.info/show/pmZsrrWce5XKZsY/wideo.html
Drop That by Cem Erturgay
plworld.info/show/hX-bhqm7bYC1g7g/wideo.html
Cadillac CTS-V by RockinRoman
plworld.info/show/l2CMa8mreniVp9I/wideo.html
Cadillac CTS-V Test Review by MotorWoche
plworld.info/show/m2Kth67HmXvGh8o/wideo.html
President Donald Trump takes a few laps around Daytona by NASCAR on FOX
plworld.info/show/aGCpja2tnaK8pNY/wideo.html
Luxury American Muscle cars by Equus Automotive
plworld.info/show/mIKBmrmfqpjee84/wideo.html

Komentarze
 • Widzę, że wiele osób boli, gdy materiał zahacza o politykę xD Autor nie popiera żadnej strony politycznej, co wyraźnie podkreśla, ba nawet nie zagłębia się w tematy niezwiązane z motoryzacją. Tylko mówi o możliwej przyszłości amerykańskich samochodów, co będzie mieć realny wpływ rynek samochodowy w Europie. Opowiada o tym jakie auta posiadał Biden i o ich specyfikacji. Oczywiście swoje niezadowolenie związane z zahaczeniem o politykę nie można wyrazić w sposób kulturalny. Lepiej atakować, którąś stronę polityczną, a już najlepiej autora filmu. Spodobał Mi się również komentarz twierdzący, że z Bidena żaden motomaniak bo klucza w ręku nie trzymał xD No śmiechłem, bo każdy "prawdziwy" fan motoryzacji to mechanik, który sam wszystko naprawia xD Nie można być pasjonatem motoryzacji, zachwycać się linią nadwozia, parametrami technicznymi czy po prostu lubić jeździć samochodami, trzeba być uje***** smarem mechanikiem. Do przeciwników elektryków powiem tak, nie ma rozwiązania idealnego, silniki spalinowe mają swoje zalety, ale też, uwaga zaskoczę, swoje wady. Najbardziej odpowiadającym rozwiązaniem jest równoległe istnienie obu jednostek napędowych. Cieszcie się jeżeli macie wybór, a nie narzekajcie jak wam źle, gdy w ofercie marki pojawia się hybryda lub elektryk. A co do pierwszego zdania w filmie, jeżeli większość informacji w mediach wskazuje na zwycięstwo konkretnej opcji politycznej, to autor może przyjąć to za prawdziwe, szczególnie gdy nie mówimy o różnicy rzędu kilku tysięcy głosów między kandydatami, ale znacznie większej. Povagowani teraz będą bardziej uważać w następnych materiałach na słowa związane z polityką. Temat polityki zawsze jest nośny, film nagrany dla zwiększenia zasięgów, co nie jest złe. Patrząc na filmy dotyczące szczegółowych analiz i to ile czasu potrzeba na przygotowanie tego typu materiału, nie dziwie się, że fajnie by było gdyby część tej pracy zwróciła się przez wyświetlenia, a klikający się temat przyciągnie troszkę nowej widowni. Dla Mnie materiał spoko, ale niesmak po sekcji komentarzy pozostanie. Czekam na kolejne analizy techniczne : )

  hNNssyhNNssy4 miesięcy temu
  • @Think Tank Polska Think Tank Polska Bycie "lewakiem" to świadectwo inteligencji i dojrzałości. Bycie prawakiem, no cóż, nie ma się czym chwalić, prawak=idiota, cham, prostak z kompleksami.

   Tomasz WalczakTomasz Walczak12 dni temu
  • @Robert Ryba jeżeli te sprawy sądowe się dalej "toczą" to nie możesz powiedzieć że wybory były sfałszowane

   Leopard 2A5DKLeopard 2A5DK2 miesięcy temu
  • @BeyerBrown widzę że straciłem tylko czas na dyskusję z tobą. Sorry nie było tematu.

   Robert RybaRobert Ryba4 miesięcy temu
  • @Robert Ryba Żyjesz w bańce informacyjnej cejrowskopodobnej i dlatego nawet suchy fakt z pap-u że kolejny stan certyfikował głosy (dzięki czemu oficjalnie Biden może być juz pewny ponad 270 wymaganych głosów elektorskich) jest już dla Ciebie manipulacją! Ehhh... A co Cię w ogóle tak ten Biden boli, jak i Wojtka z Arizony? Bo "lewactwo" wygrało w USA i chce zlikwidować spalinówki? Zaczipuje, zdepopuluje, "sodomię i gomorię" na ulicach wprowadzi... coś jeszcze? No i...? Koniec świata będzie? Acz słyszałem, że to dopiero jak ciemnoskóry zostanie papieżem... To może Gromnicę w oknie czas zapalić i śpiewać przy tym (klęcząc) "Boże coś Polskę"?

   BeyerBrownBeyerBrown4 miesięcy temu
  • @BeyerBrown nie każdy pała sympatią do pana Roli i jego kanału, ale to nie o to chodzi. Chodzi o to, że Witek Rosowski wyjaśnia tam dogłębnie jakie rodzaje fałszerstw miały miejsce, gdzie i w jaki sposób fałszowano karty wyborcze i zliczanie głosów, i przede wszystkim jak i kto wykrył te fałszerstwa. Obejrzyj cały materiał i przeanalizuj sobie, żebyś wiedział o czym mówię. Informacje tam zawarte pokrywają się z moimi niezależnymi od siebie źródłami, o których pisałem wcześniej. Nie mam wątpliwości co do tego, że jest to sprawa grubymi nićmi szyta. Co do interii, to mam wrażenie, że nie są obiektywni i nie podają wszystkich szczegółów. Jasne że ponowne przeliczenie głosów nic praktycznie nie dało, bo dać nie mogło, z prostego powodu, głosy na kartach wyborczych zostały po prostu jeszcze raz zwyczajnie policzone, bez weryfikacji czy i ile z tych kart należy faktycznie do prawdziwych, żyjących obywateli USA. Więc takie liczenie jest bez sensu. Sztuka dla sztuki. A w kwestii karawany, to musi jechać niestety, bo terminy są nieubłagane. A szkoda, bo w takiej sytuacji jaka ma miejsce, powinien być czas na dogłębne zbadanie i wyjaśnienie oszustwa, oraz postawienie winnym zarzutów i orzeczenie stosownej kary. To co ma teraz miejsce, to jest dopiero początek. Ostateczne zdanie w tej sprawie mają parlamenty stanowe i sąd najwyższy. A właściwie to sam Tramp, który może wprowadzić stan wyjatkowy, w ramach którego może zarządzić powtórne wybory. Ma do tego prawo. Wybory, które odbyły by się bez udziału maszyn liczacych i software'u wykorzystywanego do minionych wyborów, jak również bez głosowania korespondencyjnego.

   Robert RybaRobert Ryba4 miesięcy temu
 • Następne odcinki z Trumpem Clintonem i Obamą

  kuba91119kuba911195 dni temu
 • V8 amerykańskie;) jeśli pójdą w elektryki i nie będą produkować swoich V8 to będzie ogromna strata

  Mateusz MuchaMateusz Mucha11 dni temu
 • Co wam, zawszonym, otępiałym i chorym na nienawiść do tego co dla was niepojęte prawakom (prawiczkom), że Biden wygrał wybory? Czy komentujący plebs mieszka w USA, płaci tam podatki i cierpi katusze życia codziennego? Co dla Polaków zrobił Trump, że go tak uwielbiacie? Wystarczyło, że Trump powiedział "America loves Poland" i już jesteście kupieni? Zawistny i zakompleksiony Polak wszędzie widzi wątki polityczne. To jest kanał o motoryzacji, a w tym odcinku mówi o samochodach w których lubuje się jeden z najważniejszych ludzi na świecie. Mowa o uwielbianych przez niego wozach, a nie o jego poglądach, czy są słuszne czy nie. Wniosek jest taki, że PiS zrobił z waszych mózgów bezużyteczną galaretę niezdolną do samodzielnego myślenia.

  Tomasz WalczakTomasz Walczak12 dni temu
 • Joe Pampers

  Konrad WasuKonrad Wasu27 dni temu
 • Ciekawa tematyka i tragiczne połączenie reklam , jak wiadomo ktoś płaci i wymaga.

  Michał P.Michał P.Miesiąc temu
 • Jo mama

  Franek MazowieckiFranek MazowieckiMiesiąc temu
 • Dla mnie to kolejny merytoryczny i fajny materiał. Nie rozumiem burzy w komentarzach, ekspertów i znawców polityki. Przecież oni wszyscy ściemniają, za to im płacą. Jakie ma znaczenie co mówią i czemu ludzie niezdrowo podniecają się ich słowami?Jakby dziwka Wam wyznała miłość to też byście uwierzyli? Litości..

  TheGeTLeFTTheGeTLeFTMiesiąc temu
  • Dziękuje za docenienie :) Taki a nie inny odbiór tego filmu skutecznie jednak odwiódł mnie od podejmowania w przyszłości tematów, które choćby lekko zahaczają o politykę...

   PovagowaniPovagowaniMiesiąc temu
 • Amerykańska motoryzacja jest znana głównie z wielkich silników

  C.O.Y.BC.O.Y.BMiesiąc temu
 • On nie wygrał lecz ukradł...

  Janusz DabrowskiJanusz DabrowskiMiesiąc temu
 • Co można powiedzieć o elektrykach. Zaczep se kemping 2000DMC i jedź taka Tesla 1600 km na Chorwacja. Nie zapomnij do przyczepy kempingowej dorzucić 4 cylindrowego diesla albo benzyny jako generator prądu, byś nie jechał 6 dni w jedną stronę.

  Norbert HylakNorbert HylakMiesiąc temu
 • Homoseksualni popierają lewicę.

  Marek XMarek XMiesiąc temu
 • Homoseksualni z reguły popierają lewicę.

  Marek XMarek XMiesiąc temu
 • ...Pedofil, a nie prezydent

  Tomasz erixTomasz erixMiesiąc temu
 • Wybór Bidena to koniec USA. Z tym wygrał to bym nir przesadzał

  Paweł ŁugiewiczPaweł Ługiewicz2 miesięcy temu
 • A to ci bidaczek bidet obsrany

  Kwiczoł 1972Kwiczoł 19722 miesięcy temu
 • skoro nie może prowadzić po drogach publicznych - to chyba - nadal może się amatorsko ścigać :P

  Robert KamińskiRobert Kamiński2 miesięcy temu
 • Pies ogrodnika Sam nie bedzie jezdził wiec chce uprzykszyc zycie innym 😂

  Paweł1410Paweł14102 miesięcy temu
 • 8:45 ... już umarła :)

  OP-RmxsOP-Rmxs2 miesięcy temu
  • Niestety :/ ale jest jeszcze challenger mustang 50/50 ale jest

   DIAX PLDIAX PLMiesiąc temu
 • 5:00 silnik sparowany ze skrzynią biegów. Hahaha hahaha. Ale jak? Przez bluetooth?

  Tomasz KomęderaTomasz Komędera2 miesięcy temu
  • Pod precezyjną jazdę

   DIAX PLDIAX PLMiesiąc temu
 • Teraz jeżdzę Cadillac’iem 3,6 L V6 a poprzednio 4,9 L V8. Rzeczywiście jest różnica w dźwięku. Ten jest cichy, poprzedni klasycznie warczał. Wolałem ósemke.

  Arkadia LifeArkadia Life2 miesięcy temu
 • Do Bidena, jak do każdego komuch, pasuje czarna Wołga.

  55rhplus55rhplus2 miesięcy temu
 • nie wiem

  INVISIBLEINVISIBLE2 miesięcy temu
 • Trump powinien wygrać i tyle.

  Krystian PankowskiKrystian Pankowski2 miesięcy temu
 • Jest to nie prawdą że chce dbać o środowisko naturalne. Tylko chce dbać o to by była 100 % inwigilacja.

  DanekDanek2 miesięcy temu
 • Joe Biden .... miłośnik motoryzacji ,niby kierowca auta a jednak pasażer pierwszego rzędu , prowadzonego przez Kamalę Harris ze zbieżnością walniętą na lewo , może się zdrzemnąć , "komputer " prowadzi udając jazdę na wprost, a na koniec tylko coś podpisze , potem na małolaty i tak do wyborów...

  artur pisarekartur pisarek2 miesięcy temu
 • śpiący biden ledwo dycha ledwo chodzi wygląda jak by już nie żył jest pedofilem Trump jak by go pierdolnął to by go odnieśli na cmentarz odrazu

  KRYSTEKKRYSTEK2 miesięcy temu
 • Wktotce już pieknym czarnym karawanem ustępojac miejsca czerwonemu wozowi czapajewa.

  Jan RzewuskiJan Rzewuski3 miesięcy temu
 • KadiLLak ....ktoś wie co to za samochód?

  Andrzej 966Andrzej 9663 miesięcy temu
  • Oczywiście pogrzebowy karawanik

   Jan RzewuskiJan Rzewuski3 miesięcy temu
 • Car Vertical to gówno i przykro że takie coś reklamujecie.

  qbekkkqbekkk3 miesięcy temu
 • Nie wiadomo ile pociągnie Biden równie dobrze jego kadencja może być krótka.

  Maciej RadziejewskiMaciej Radziejewski3 miesięcy temu
 • To może teraz jakiś sympatyczny filmik o ustępującym prezydencie USA (Trump) i jego samochodach? Czy może jednak Trump be i nie będzie ciepłego filmiku o nim?

  Paweł KamPaweł Kam3 miesięcy temu
 • Młody rozbijał się autami z salonu starego, a później start wciskał klientom, że nówka nie śmigana. I tak przekręty zostały mu do dziś :)

  brzbolkowbrzbolkow3 miesięcy temu
 • nie wygrał jeszcze kolego i nie siej propagandy, skoro nie chcesz zajmować się polityką, biden to komunista wspołpracujący z chinami bandyta i zbrodniarz

  jebohimjebohim3 miesięcy temu
 • Gościu na masce Corvette stingrey jest napis 427 czyli 7.0 litra a ty mówisz że 5,4 litra. Skąd taki przelicznik

  Andy WadeAndy Wade3 miesięcy temu
 • Co to ma niby znaczyć "bo inaczej jutub i tak wszystko odetnie"? Powtarzasz ten slogan jak mantrę na koniec każdego filmu i nie idzie za tym żadne wyjaśnienie...

  Filip OwidowskiFilip Owidowski3 miesięcy temu
 • Najchętniej elektryczne auta wprowadzają ci co na co dzień mają V8 albo jakieś super sportowe fury... tyle w temacie

  ntx177ntx1773 miesięcy temu
 • Jak możesz powiedzieć że biden wygra? On jest poprostu oszusta, uważaj bo zgubisz subscrybentow.

  MartinMartin3 miesięcy temu
 • Tak bo wszyscy uwielbiają elektryki... nie dadzą mu żyć za to😌

  MarKosMarKos3 miesięcy temu
 • Fajna wiedzą na temat motoryzacji ale drażni ten prezydent elekt. Problem jest taki, że nim nie jest. Nie ma jeszcze głosowania elektorów. A dopiero po nich można tak tytułować. Że CNN sobie tak mówi, nie znaczy, że to prawda. Jeśli coś mówisz bądź pewny, że to prawda. Inaczej wystawiasz się na śmieszność. Zwłaszcza jak się okaże, że nie zostanie tym elektem 😉 a filmiki będą w sieci.

  Greg WGreg W4 miesięcy temu
 • A skąd wiesz że wygrał. Dymał cię!

  Tom SzwTom Szw4 miesięcy temu
 • Odbije sobie atakując jakieś państwo bliskiego wschodu i od razu zapomni o samochodach

  PixelPixel4 miesięcy temu
 • chuja wygral oszust ! Ten lewacki skorumpowany skurczysayn skonczy w wiezieniu lub na stryczku za zdrsade panstrwa !

  Majtki CelinDionMajtki CelinDion4 miesięcy temu
 • Jeszcze niczego nie wygrał.

  Michał TrociowskiMichał Trociowski4 miesięcy temu
 • Uważanie, że silniki elektryczne są szansą dla Ameryki, żeby ta znowu została liderem tej branży jest zwykłym bluźnierstwem. Już widzę jak Joe sobie spali gumę autem z silnikiem elektrycznym albo jak każdy chętnie poleci kupić np. Dodge'a z silnikiem elektrycznym. Ten i wiele innych samochodów straci przysłowiowe "jaja" w takim wypadku i należy także pamiętać, że w pełni zelektryfikowana motoryzacja też nie będzie ekologiczna, bo jakoś trzeba tą energię wytworzyć i jeszcze niedawno były wielkie apele, żeby ludzie tę energię oszczędzali, bo elektrownie mogą nie wyrobić i dojdzie do katastrofy, a nagle nie ma problemu postawić milionów ładowarek do tych gokartów co to w najgorszym wypadku będą za parę lat po drogach jeździć? Poza tym bardzo ciekawy materiał, miło się słucha pozdrawiam.

  AdamZzzAdamZzz4 miesięcy temu
 • Ciekawy materiał 👍🏻 Jeżeli chodzi o elektryfikację motoryzacji to chyba największym problemem jest niewydajność sieci energetycznej która w USA jest dość stara.Objawy tego widać zwłaszcza latem gdzie prawie każdy używa A/C w domach.Biorąc pod uwagę fakt ze najwiecej awarii w dostawie prądu występuje w ciepłych stanach jak Kalifornia doliczając do tego duża popularność elektryków (chociażby na ostre normy spalin)mamy przeciążenia sieci i braki w dostawie prądu 🤔 Skoro sieć nie wyrabia na takim poziomie to przeciążenia spowodowane większa ilością zużycia prądu na lądowanie samochodów niestety gwarantowane Przepraszam za długie wywody jak elektryczne przewody 😁

  Marcin SzuminskiMarcin Szuminski4 miesięcy temu
 • Skorumpowany uzurpator. Brzydzi się pracą. Praca jest dla frajerów.

  stay psychodelic for everstay psychodelic for ever4 miesięcy temu
 • joe biden najlepiej jezdi na twardym czarnym koniu , lubi jak kon podskakuje.

  MegatestobolonMegatestobolon4 miesięcy temu
 • Co ty pieprzysz !!! Bidon żadnym prezydentem nie został i mam nadzieję, że nie zostanie.

  Kris BKris B4 miesięcy temu
 • Zesrał sie nie wygrał,nie powtarzaj bzdur.

  REDOX WATERREDOX WATER4 miesięcy temu
 • Wygrał wybory?Prezydent elekt? 🤔😀 Gdzie wygrał?W Chinach? Kto go mianował?🤔 Powtarzasz retorykę lewackich mediów chłopcze. Dziadek w obecnej chwili nadaje się do jazdy tylko wózkiem inwalidzkim. Nie bierz się za politykę jak się nie znasz , bo się kompromitujesz tymi stwierdzeniami...

  SupramanSupraman4 miesięcy temu
  • @Supraman ano powodzenia... daj znac jak bedziesz mial te szybciej-niz-ci-sie-zdaje dowody. jesli w ogole ktokolwiek sie ich doczeka...

   Mike zMike zMiesiąc temu
  • @Mike z ja prld.... Nie rozumiesz co czytasz. Powodzenia.

   SupramanSupramanMiesiąc temu
  • @Supraman jesli wciaz jest to samo to najwyrazniej trump 4 lata rzadzil i gowno zmienil wiec za cholere nie wiem na co ty wciaz liczysz...

   Mike zMike zMiesiąc temu
  • @Mike z nie zrozumiałeś znowu. Ustawka, a ułatwienie dostępu i pomoc w prowokacji, to zupełnie coś innego! Płacz, ale nad sobą. Gdyby Impeachment posunął się dalej, Pelosi musiałaby się tłumaczyć z ochrony jak świadek. Zrozumieli to w pewnym momencie. Kumasz przedstawienie? Daj sobie już spokój chłopcze...

   SupramanSupramanMiesiąc temu
  • @Mike z Sanders to nie lewak. Sanders to komunista. Biden to figurant socjalista, Harris (która rządzi spod stołu), to komunistka. Ameryka jest w złych rękach. Maja dwa lata na przejęcie władzy i zrobienia porządku z komuchami i swamp w Rządzie. Od tego zależy co stanie się również z resztą Świata. Po tych wyborach dużo ludzi mimo wszystko przejrzało na oczy i widzi do czego to zmierza. Trump jest w stanie to zmienić. Nie chce mi się już pisać. To chyba nie ma sensu. Łykasz wszystko z liberalnychy ścieków za bardzo. Mam gdzieś PiSy, PO, PSL i resztę głąbów. Taaa, w Konfederacji też tacy są, a wydawali się inni na początku. Wyszło po jakimś czasie.

   SupramanSupramanMiesiąc temu
 • nie będzie prezydentem

  Janusz WierzbaJanusz Wierzba4 miesięcy temu
 • A kogo obchodzi czym jeździ dziaders? 🤬

  Robert KopaczRobert Kopacz4 miesięcy temu
 • Lubi motoryzację o chce ją udupić, czy tylko mi coś nie pasuje. Jakby, gdyby nie silniki to pewnie w ogóle by się autami nie intersesował

  Mateusz CuritaMateusz Curita4 miesięcy temu
 • 8:40 nic nie straci, tylko lekkość zwinność w zakrętach, fenomenalny dźwięk i to palenie gumy co się mu tak podoba. Fajnie

  Mateusz CuritaMateusz Curita4 miesięcy temu
 • Chuja wygral, jak autor nie chce sie w polityke mieszać to nie powinien tak swobodnie rzucać slow ze biden wygrał, elektorat jeszcze nie głosował a oszustwa wszędzie wypływają , a co do tematyki aut, to wiedza i opis są na naprawdę wysokim poziome, jestem pod wrażeniem i pozdrawiam

  TheAPZORTheAPZOR4 miesięcy temu
 • Taki on potężny jak nasz doda 😂 on jest tak stary że rano jak się budzi to trzeba mu przypominać że jest prezydentem USA i pełni funkcję reprezentacyjna i jak nie będzie mówił co mu karzą dostanie kulkę w łeb jak kendi

  Kepinski DanielKepinski Daniel4 miesięcy temu
  • *humor*

   Leopard 2A5DKLeopard 2A5DK2 miesięcy temu
 • Biden NIE WYGRAŁ (!) wyborów, tak tylko ogłosiły niektóre media.

  thoracifexthoracifex4 miesięcy temu
 • Biden jeszcze nie wygrał wyborów, mówią tylko tak lewackie stacje które sponsoruje, proszę FakeNewsów nie mówić...

  GramPoprostuGramPoprostu4 miesięcy temu
  • XDDD no debil

   Ziemnak lolixZiemnak lolix2 miesięcy temu
 • Jeszcze nie wygrał...

  TriGerTDMTriGerTDM4 miesięcy temu
 • WIELKI plus za pomysł z paskiem postępu gdy mowa o lokowanym produkcie.

  lukas sztubalukas sztuba4 miesięcy temu
  • A sam content to w dużej części Engineering explained tylko uproszczone i przetłumaczone na polski

   Kolano PigmejaKolano Pigmeja17 dni temu
  • Donut media?

   Kolano PigmejaKolano Pigmeja17 dni temu
 • Świetny materiał. Polityczna burza w komentarzach - ludzie, ogarnijcie się. Wracając do materiału. Wprowadzenie ograniczeń dla samochodów (np. ograniczenie emisji spalin) zakończy pewien okres w historii motoryzacji. Obecnie legalnie można po Ameryce jeździć, mając w posiadaniu "potwora". Wkrótce ograniczenia zmuszą do przerobienia tych aut, co w efekcie zabije ich magię. Povagowani - dziękuję za materiał. Czytelnicy komentarzy - co Wy uważacie?

  Dominik M.Dominik M.4 miesięcy temu
 • Joe Biden oszukał wybory USA, nic nie wygral

  Kup i Zrob UsaKup i Zrob Usa4 miesięcy temu
  • Nie Biden tylko siatka masonów którzy mają na to wpływ

   DanekDanek2 miesięcy temu
 • Niechętnie odpalałem ten materiał myśląc, że będzie słaby, ale widzę że nawet z tego tematu zrobiłeś świetna produkcję! Oby więcej takich materiałów :)

  Michał Topór-FuterMichał Topór-Futer4 miesięcy temu
  • Ze względu na bardzo negatywny odbiór filmu raczej TAKICH materiałów więcej nie będzie, natomiast cieszę się że przypadł ci do gustu :)

   PovagowaniPovagowani4 miesięcy temu
 • Jeszcze nie wygrał i lepiej żeby nie wygrał

  pios2112pios21124 miesięcy temu
 • nie wygrał jeszcze

  Bogdan PBogdan P4 miesięcy temu
 • A skąd ta informacja o tym, że Biden jest prezydentem? Z TVN24 ? Czy CNN ?

  Filip EmFilip Em4 miesięcy temu
  • Z wyniku wyborów które wygrał. Ponad 300 głosów elektorskich sprawiło że ten komuch, za 12 dni będzie ku uciesze wielu prezydentem. To czysta formalność. A prowadzący mówi o nim prawidłowo Prezydent ELEKT. Ja wiem ze pro Trumpowcy uważają ze to nie koniec walki... tak też śledzę te kanały. Ale pogódźcie się... komuchy przejmują władzę w USA. I teraz wróci to co było przed Trumpem. I oni już dopilnują żeby Republikanie nie przejęli władzy, już nie popełnią takiego błędu nigdy.

   Janusz Ekspert od wszystkiegoJanusz Ekspert od wszystkiego3 miesięcy temu
  • dokładnie z mediow glownego ścieku

   jebohimjebohim3 miesięcy temu
 • Bidon nie wygrał a same wybory to spory przekręt

  Michał NowakMichał Nowak4 miesięcy temu
 • Jak "wygrał"? Czemu kłamiesz?

  Ziut BrykZiut Bryk4 miesięcy temu
 • Miszczu teraz popłynałeś z tym bidonem. Dowiedz się więcej o śmierci jego żony i córki...!

  Marcin KurkiewiczMarcin Kurkiewicz4 miesięcy temu
 • Bez sensu że nie może jeździć to jest masakra jakaś nie mógł bym tak żyć

  Archimedes MądryArchimedes Mądry4 miesięcy temu
 • V 8 musi być

  Szymon HessSzymon Hess4 miesięcy temu
 • Dlaczego mówisz że wygrał jak jeszcze nic nie wiadomo

  Kamil RakKamil Rak4 miesięcy temu
  • @Tom Szw Wszystko już wiadomo od dawna. Pozew Teksasu został oddalony przez Sąd Najwyższy USA. . wyborcza.pl/7,75399,26600169,sad-najwyzszy-usa-odrzucil-pozew-teksasu-w-sprawie-wyborow.html

   emilkulagaemilkulaga4 miesięcy temu
  • @emilkulaga Jeszcze elektorzy nie głosowali. Stan Texas pozwał kilka innych stanów o fałszerstwa wyborcze bo ich ordynacja jest niezgodna z prawem federalnym. Nic jeszcze nie wiadomo.

   Tom SzwTom Szw4 miesięcy temu
  • Wygrał. Nie zakłamuj rzeczywistości.

   emilkulagaemilkulaga4 miesięcy temu
 • Tylko z dzwoneczkiem bo PLworld wszystko odetnie ? Hmmm wiec to co powiem musi nie być miarodajne ale mnie PLworld nie odcina a nawet nie subskrybuje a mimo to ciagle proponuje kolejne i kolejne filmy których to oglądaniem niegardze

  Kazimierz RóżańskiKazimierz Różański4 miesięcy temu
 • .

  PaltegumiPaltegumi4 miesięcy temu
 • JJB

  Twuj znajomyTwuj znajomy4 miesięcy temu
 • Jaki masz cel w promowaniu tego dziada Bidena ? Kazdy amerykanin wie ze to nie Biden bedzie rzadzil w USA tylko ci co go wypromowali na ten urzad.

  Adam JuszAdam Jusz4 miesięcy temu
 • Z więzienia nie będzie mógł spoglądać furek

  Sławomir BystrzynskiSławomir Bystrzynski4 miesięcy temu
 • 8:00 Warto pamiętać że od lat 30 amerykańskie samochody jakoś znacznie lepsze nie były.

  MAX SXMAX SX4 miesięcy temu
 • Przejście na elektromobilność, którą popiera Biden to całkowita głupota. Najprostsza droga do upadku cywilizacji.

  KrzychuPolandKrzychuPoland4 miesięcy temu
  • Biden czy nie, za 20 lat samochody spalinowe bedziesz ogladal tylko w muzeum. swiat sie po prostu zmienia.

   Mike zMike zMiesiąc temu
 • Synalek Tatusia...Tata dał Tata kupił wyporzyczył. Hhehehee

  JJ TygrysJJ Tygrys4 miesięcy temu
 • Prosze o pomoc tych, ktorzy moga i o przesylanie dalej: www.siepomaga.pl/dzielny-kajtus?ts=adw-dynamic&gclid=EAIaIQobChMIoJfW0P2W7QIVDU4YCh1ntg62EAAYASAAEgKdWfD_BwE

  piotrek xyzpiotrek xyz4 miesięcy temu
 • Radzę lepiej dobierać partnerów bo car vartical to lipa jakich mało. Jak chciałem sprzedać swój samochód który kupiłem nowy a te cudo pokazuje że pochodzi z Niemiec tam miało wypadek i nawet zaznaczone są uszkodzone elementy kpina i żart nie źródło wiedzy

  M KrajesM Krajes4 miesięcy temu
 • Plan: dać pozwolenie marek na produkcję modeli aut jako sportowe z silnikami benzynowymi a resztę jako elektryczne z zamknęło by to problemy emisji spalin w jednocześnie nie kończyć żywotu tych amerykańskich bestii

  ŻółwiomenŻółwiomen4 miesięcy temu
 • Joe Biden nie jest jeszcze prezydentem elektem w świetle prawa ponieważ nie dokończono procedur powyborczych. Został tylko okrzyknięty nim w mediach z pewnych względów.

  Nikodem DyzmaNikodem Dyzma4 miesięcy temu
 • Zróbcie filmik o silniku 3.2l V6 busso

  Romek DupekRomek Dupek4 miesięcy temu
 • Zostajesz prezydentem USA i do końca życia nie możesz jeździć samochodem (po drogach publicznych) ???!!! - to już wiem, że na pewno bym nie kandydował, nawet by mi do głowy nie przyszło

  Screaming Metal GarageScreaming Metal Garage4 miesięcy temu
 • Jeszcze nie wygrał

  Bla KoBla Ko4 miesięcy temu
  • Wygrał. Nie zakłamuj rzeczywistości.

   emilkulagaemilkulaga4 miesięcy temu
 • Nie wygrał

  CIVILIAN AESTHETICSCIVILIAN AESTHETICS4 miesięcy temu
 • 3:38 przebieg w km czy milach?

  Bartek [Joker]Bartek [Joker]4 miesięcy temu
  • Powiedział ze w kilometrach...

   Michał BojankoMichał Bojanko4 miesięcy temu
 • Nie dotrwam do końca tego szrotu

  Proceder MpowerProceder Mpower4 miesięcy temu
 • Nie zostanie prezydentem.. Ale ch.. z polityką. Pozdrawiam ;)

  Adi janekAdi janek4 miesięcy temu
 • matko jedyna o facecie z demencja...jeszcze prezydentem nie jest...

  Maciej MielczarekMaciej Mielczarek4 miesięcy temu
 • Nie ma elekta, są kandydaci.

  Ugh UghughUgh Ughugh4 miesięcy temu
 • A co Trump na to, że Biden lubiący młode dziewczynki wygrał?? USA to tak tacy trochę hipokryci w tej motoryzacji. Najpierw zabili na początku XXI wieku elektryczny samochód w postaci dobrze rokującego GM EV1 a teraz nagle elektryczna motoryzacja to przyszłość?? Hmmm.

  Rzeberdorlysz NumberOneRzeberdorlysz NumberOne4 miesięcy temu
 • Uwielbiam was! Ale BIDEN TO JESZCZE NIE PREZYDENT A TYMBARDZIEJ ELEKT

  Kamil JancewiczKamil Jancewicz4 miesięcy temu
  • ocdn.eu/pulscms-transforms/1/hVqk9kpTURBXy82ZTUxNmI3YWIzZjAzMThkMTM2N2UyMWM5Y2YyZTZjYy5qcGeSlQMGAM0H7M0EdZMFzQOOzQJfgaEwBQ Napisane jest OFFICE OF THE PRESIDENT ELECT a na mównicy Biden. Może wkleili go w Photoshopie? 😃

   BeyerBrownBeyerBrown4 miesięcy temu
 • biden to najgrosze co moglo spotkac usa jak i caly swiat.

  Daniel StoklosaDaniel Stoklosa4 miesięcy temu
  • Takie komentarze prosiłbym kierować pod filmami innego typu. Film ten ma intencje naukowe i nie ma na celu propagować polityki Pana Bidena.

   Paskal JamrózPaskal Jamróz4 miesięcy temu
 • Robert, ciekawostki super, tylko czy z tym "prezydent elekt" nie jest zbyt pospiesznie? Cenię Ciebie i to co robisz, dlatego nie chciałbym, Cię ktoś wykupił, bo według prawa nie ma zadnych podstaw do określania "prezydenta elekta" w Stanach. Pozdrawiam

  Tomasz MichniokTomasz Michniok4 miesięcy temu
 • nie promuj pedofila...

  PW4trancePW4trance4 miesięcy temu
  • Jeden i drugi kandydat to zbok 🙃

   BeyerBrownBeyerBrown4 miesięcy temu
 • Jaki wysyp prawicowej szurii w komentarzach.

  aryon55aryon554 miesięcy temu
  • @aryon55 za dużo everyday hero

   666KoBrA666KoBrA4 miesięcy temu
  • @aryon55 serio ?? przecież prawdę pisali podczas publikacji tego filmu nikt jeszcze długo po tym nie wiedział czy wygra co do błędów w liczeniu też mięli rację zostały znalezione sterty niezaliczonych głosów jeśli myślisz że tylko prawicowcy to pisali to gratuluję niestety lewicowcy jak ty mają problemy z logicznym myśleniem

   666KoBrA666KoBrA4 miesięcy temu
  • @666KoBrA Nie widzisz tych wszystkich komentarzy typu - jeszcze nie wygrał, oszukali wybory, dorzucili głosów. Wielki ból tyłka prawicy na filmie o samochodach.

   aryon55aryon554 miesięcy temu
  • Haha jakoś patrzę w dół i nie widzę chyba masz jakąś obsesję na punkcie prawicy lecz się

   666KoBrA666KoBrA4 miesięcy temu
PLworld